BACHARELATO 2014-2015: LISTAXE ALUMNOS ADMITIDOS

LISTAXE ADMITIDOS BACHARELATO 2014-2015


Unha vez rematado todo o proceso de baremación, publicamos a listaxe de alumnos de 1º e 2º bacharelato admitidos para o curso 2014-15.

  Os alumnos admitidos deberán pasar pola secretaría do centro para formalizar a súa matrícula, no horario de 9:00 h. a 14:00 h, desde o día 22  ata o 26 de setembro como data máxima.

1º BACHARELATO MAÑÁ

Acuña Amoedo, Cristina
Antúnez Lembo, Mª Victoria
Area López, Aitor
Areses Peón, Jose Marcos
Arroyave Contreras, Jessica Johana
Barreiro Camiña, Carlos
Bemposta Jamardo, Vanesa
Benitez Fernández, Ramiro
Besada Domínguez, Cristina
Bouzas Moura, Caio César
Corbal Teixeira, Kelly
Crespo Martínez, Lidia
Crespo Pampín, Manuel
Dacosta Barreiro, Joaquin
De Santiago Martín, Guillermo Ulises
Díaz Rivas, Cristian
Domínguez González, David
Durán Alonso, Chistrian
Fandiño Caceres, Saidy Lineth
Freire Viejo, Darwin
Freitas Landín, Lucía
García Arias, Gonzálo
García Caramés, José Luis
García Santiago, Antía
Giménez Ferrín, David
González Garzón, Antonio
González Ozores, José
Guimeráns Moreira, Cristian
Hermo Fernández, Abraham
Hernández Funes, Cristhian Ariel
Iglesias Elu, María Idoia
Infanzón Ortega, Nerea
Insua Quintáns, Javier
Juncal Vidal, Antía
Justo Ferreiro, Ana
Larriba Vidal, Amador
Loira Reboiras, Diego
Londoño Gómez, John Alexander
Magdalena amoedo, Andrés
Mallo Sanjorge, Vanesa
Martínez Pereira, Andrés
Martínez Puga, Jacobo
Martínez Toledano, Jessica
Martínez Torres, Cristian
Mouriño López, Alba María
Novas Aboal, Santiago
Olszanski Robledo, Iván Nicolás
Oubiña Pestana, Rubén Dario
Pampín Díaz, Julia
Pazos Yubero, Alberto
Peón Barros, Virginia
Pérez Narciso, Mateo
Pérez Paz, Mª Elena
Pérez Rial, Miguel Ángel
Pérez Ricón, Patricia
Pérez Varela, Fátima
Pérez Vidal, Patricia
Piñeiro Abal, Iván
Piñeiro Fernández, Inés
Piñeiro Mayo, Eva María
Piñeiro Rocha, Sheila
Ramos Casal, Ricardo
Reina Jurado, Juan David
Rivera Hernández, Jaime
Rodríguez García, Juan Manuel
Rodríguez Peón, Daniel
Rodríguez Rea, Antía
Rodríguez Rodríguez, José David
Rois Rodríguez, Mateo Alberto
Romero Sartal, Martín
Salguero Cerna, Bryan Fabricio
Sánchez Alonso, Alejendra
Sánchez Blanco, Miguel
Sanjorge García, José Andrés
Santomé Paredes, Mª Belén
Seijo Acuña, Sonia
Serra Portela, Alberto
Silva Tarela, Iván
Sobrado Martínez, Gonzalo
Tapia Mirón, Alexandra
Tenorio Jiménez, Andrés Felipe
Torres Quintán, Pablo
Trigo González, Pablo
Vacas Verísimo, Joaquín
Vázquez Barros, Laura
Veiga Patiño, Iván
Velasco Otero, Alba Elena
Vidal Iglesias, Adriana
Villaverde Rodríguez, Andrés

1º BACHARELATO TARDE

Baali, Mohamed
Baltasar Sánchez, laura Maria
Barcia Tomé, Silvia
Barros Prado, Francisco
Bonilla Martín, Nuria
Burgos Barrio, Sergio
Calveiro Fontenla, Sergio
Campos Varela, Sergio
Carou Peón, Patricia
Cid Leiro, Marcos
Corbacho reboredo, José
Domínguez García, Iván
Espiña Doce, Iván
Fernández rodríguez, Mª Luisa
Ferrer Rey, Iria
García Barrero, Borja
García Dapena, Miguel
García Mariñas, Adrián
Gómez Fontán, Diego
Gómez Otero, Paula
González García, Regina
Hernández Rodríguez, Laura
Herrero Pazos, Alfonso
Lorenzo Duarte, Melania
Mantilla Castelo, Jonathan
Meira Amor, Enrique
Míguez Lorenzo, Cristina
Miranda Santos, Jose Alfonso
Montes Mora, Yolanda
Mora Docampo, Eduardo
Ogando Fontán, Francisco Javier
Ordóñez Delgado, Salvador
Parada Santos, Yoel
Pérez González, Lara
Presa Mosteiro, María Rosa
Rey Diego, Lorena
Rey Gómez, Mª Mar
Rodríguez Bugallo, Jorge
Romero Castro, Julio Alberto
Salgado García, Antonio
Serrano Gómez, Sara
Souto Crespo, Miguel Ángel
Trabazo Martínez, Lorena
Varela Garabatos, Sandra

2º BACHARELATO MAÑÁ


Acuña Muñoz, Natalia
Aferkou, Karim
Agra García, Bruno
Alfaya Oliveira, Tasse
Alonso Pereira, Rebeca
Alves Rodríguez, David
Amoedo Antas, Ana María
Amorín Torres, Mª Jesús
Antón Moreira, Nelson
Aragunde conde, Adrian
Arca Arboleda, Rosana
Arís Villaverde, Adrián
Arosa Cabada, Anxo
Barbeitos Fernández, Alberto
Barreiro Fontenla, Angel
Barreiro Freire, Ana
Barros Domingo, Nerea
Barros Martínez, Ainhoa
Besada Aguete, Mª Jose
Brañas Jaudenes, Paula
Búa Cochón, Nuria
Caamaño Esparza, Eire
Cal Álvarez, Paula
Cambra, Karen Fabiola
Canda rodríguez, Antonio
Carabelos Acuña, rubén
Carracelas Fariña, Aquilino
Casal Crespo, Raquel
Casal García, Martín Alejendro
Casal Rodríguez, Susana
Castiñeira nores, Ramón
Castro Barreiro, Laura
Castro Santos, Lara
Castro Toimil, David
Cespón Balboa, Alfonso
Chamadoira Gaiteiro, Diego
Crespo Soto, Natalia
Da costa rodríguez, Nerea
Dacosta Fernández, Samantha
De Faveri Álvarez, Daniel
Dios Abilleira, Tamara
Diz Costa, Belén
Domínguez Buceta,  Alejandro
Domínguez Garabán, Lucía
Domínguez Gómez, David
Dopazo Novas, Óscar
Dorado Torres, Alicia
espada Estévez, Iria
Estévez Piñeiro, xulia
Ez Zaari, Yassine
Fariña Perdiz, Nadia Gisela
Fernández Conde, Ruth
Fernández Rivera, Richard
Fernández Sánchez, Sofía María
Folgada Padín, Silvia
Fontán Aspérez, César
Formoso Peón, Guillerme Ramón
Fragua Irago, Yasmina
Freigenedo Franco, david
Freigenedo Franco, Óscar
Fuentes Conde, Alba
Gago Sánchez, Lucia Josefa
García Fernández, Bárbara
García Parente, Damián
García Pérez, Sasha
García Santomé, Miriam
García Vázquez, Victor
Garrido García, Anabel
Garrido Mújica, Mª Luz
Garrido Mújica, Rebeca
Golobardas Portela, Eva Mª
Gómez Tomé, Alexis
González Barral, Francisco
González Escudero, Óscar
González Muras, Mª Eugenia
González Otero, Pablo
González Pazos, Santiago
González Rodríguez, Carlos
Gutiérrez Velasco, Mario
Hermida Pazos, Jose Javier
Jordanova Krumova, Vaska
Lafuente Filgueira, Martín
Lamelas Pérez, Cristian
Lavia Porto, Victoria
Leste Pérez, Javier
Ligero Martínez, Jesús
López Aragón, Jesús
López Figueiras, Antía
López Martínez, Ana
López Rey, Javier
López Solla, Rubén
Lores Lemos, A. Ailen
Losada Argibay, Juan Manuel
Lourido Senín, Inés
Martínez Alvariñas, Lorenzo
Martínez González, María
Martínez Iglesias, Alba
Martínez Juan, Mª Cecilia
Martínez López, Judit
Martínez Lusquiños, Alicia
Maza Prieto, Beatriz
Merlos Estévez, José Manuel
Miranda Martínez, Daniel
Mora Blanco, Alejandro
Muiños Figueroa, Andrea
Neira Fontenla, Diego
Nores García, Rubén
Novas Rionda, Pablo
Novo Alfonsín, Laura
Novo Seco, Damián
Ocampo Acosta, Ingrid Nathalia
Ojeda Alfonsín, Marta
Otero López, Tamara
Oubiña Gondar, Judit
Outón Tomé, Martín
Pardo Ligero, Jorge
Pardo Vázquez, Jorge
Parra Palmadessa, Ayelén
Pérez Bruno, Sandra
Pérez Chan, Constante
Pérez Méndez, Enrique
Pérez Otero, Sara
Pintos González, Rafael
Piñeiro Mendoza, Andrea
Piñeiro Peón, Mercedes
Portela Silva, Noelia
Prol Rodríguez, Cristopher
Quilindo Ruíz, Kelly Hasveidy
Recamám Pérez, Angel
Reguera Giráldez, Adrián
Rivas Carabelos, Eduardo
Rivas Paz, Joaquin
Rodiño Outeda, Marta
Rodríguez Atanes, Mª Esther
Rodríguez Bordóns, Alba
Rodríguez Díaz, Fernando
Rodríguez Dorado, Jorge Alberto
Rodríguez González, Coral
Rodríguez Lage, Andrés
Rodríguez Martínez, David Virgilio
Rodríguez rial, Beatriz
Ruíz Quesada, Juan Sebastián
Sabarís Pazos, Laura
Salgueiro Mccormack, Xoel
Salomón Montes, Paola
Sánchez Barreiro, Pablo
Santillán Navín, Micaela Tatiana
Sarrapio Fariña, José
sartal Bringas, Ana
Segovia Villaseco, Carla
Silva Domínguez, Ylenia
Silva Ferreiro, Javier
Silva Sánchez, Belén
Sobral Martínez, Jose Carlos
Solla Vilariño, Tamara
Soto Novegil, Diego
Soutullo Bastos, María
Suarez Montaña, pablo
Sueiro Barragáns, Álvaro
Tacón Martínez, Esteban
Taveras Luciano, Geraldo Junior
Torres francisco, Jacobo
Vandeneycken, Camille
Varela Leiro, André
Vega Alcantara, Felix A.
Veiga Silva, Lois
Vergara Rodríguez, David
Vertel Torres, Meliza
Vidal Martínez, Jorge
Villalba Rodríguez-Hermida, Francisco
Villaverde Martínez, Laura
Villaverde Mosteiro, Olivia Maria
Viñas Balea, Rubén Darío


2º BACHARELATO TARDE 


Abilleira Acevedo, Lorena
Acuña Rubianes, Carlos
Alarcón Carballa, Yago
Albán González, José Ángel
Alonso Freire, Tamara
Álvarez Raño, Rosa do Mar
Ande Ayude, Diego Alejandro
Barros Rodríguez, Elisa
Basdediós Gómez, Almudena
Beascoechea Paredes, Yaiza
Blanco Fernández, Borja
Boullosa García, Ángel
Burés Fariña, Sara
Cabaleiro García, Mónica
Cabaleiro Pérez, Antonio
Cadilla Cochón, Nerea
Calvar Tomé, Carlos
Campelo Caiño, Diana
Campos Ferro, Carlos
Cancela Ramírez, Francisco Javier
Carabelos González, Alexandre
Castiñeira nores, Laura
Castro Mallo, Mª Camila
Cavadas Soto, Amelia
Cerqueiro Pazos, Raquel
Cerviño Pintos, Rafael
Ciarloni Vila, Santiago Daniel
Cons Durán, Sonia
Corbacho Nieto, Noelia
Cores Cacabelos, Vanesa
Cousido Hermida, Francisco Javier
Couto Cordo, José Luis
Curra Bugallo, Inmaculada Concepción
Dabobe Da Luz, Valeria Dahiana
Dapena García, Patricia
Davila Puentes, Rocío
Deza Vilanova, Rebeca
Dopazo Costa, Laura
Ez Zaari, Asmaa
Fontaíña Canda, Rita
Fraga Quinteiro, Miguel
Gálvez Sanmartín, Socorro
García Aguete, Antonio José
García Gonsalez, Paula
García Otero, Sara
García Permuy, Fátima
Garrido Gómez, Tania
Garrido Portela, Lara
Garrido Ventín, Sergio
Gavieiro Urrabieta, Macarena
Gómez Bermúdez, Lucía
Gondar Martín, David
Gondariz García, Martín
González Lorenzo, Mario
Guedella Silva, Desireé
Guerra Malvido, Mª Isabel
Iglesias Bugallo, Rosa Victoria
Jamardo Aboy, Sergio
Jamardo Chenlo, Miguel Aitor
Lafuente García, Andrés
Lopes Ferreira, Marta
López Bouzan, Eva
Medina, Fabián
Mendoza Sanmartín, Valentín
Moldes Aguiño, Jésica
Moreira Villa, Brais
Mulloni Rodríguez, Tamara
Noubiga El Khattari, Oumayma
Novoa Gracia, Rubén
Paleo Soto, Bibiana
Pazos Díaz, Cristina
Pedreira Vidal, Marta
Penedo Gigán, Zaida
Peralta Dasilva, Alejandro
Pérez Castiñeira, Cristina
Piñón Vázquez, José Ángel
Portela Velasco, Gonzalo
Prieto Padín, María Yasmina
Prol Vidal, Mario
Quartín-Costa Paredes, Ana Mª
Quesada Penas, Sonia
Quinteiro Miranda, Cristina
Rey Barros, Sarai
Rey López, Mª Elena
Rial Viñas, Mª Carmen
Rivas Pérez, Fabio
Rodríguez Curra, Borja
Sánchez Orza, Lidia Uxia
Simón Pérez, Montserrat
Sixto Otero, Alberto
Solla Medina, Lucas Jesús
Taboada Meis, José Carlos
Tisserdine, Lahcen
Tobío Muñiz, Valentín José
Tourón Argibay, Patricia
Trigo Núñez, Mª José
Valdueza Iglesias, Iago
Varela Iglesias, Izar
Vega Muñiz, Cristian
Vicente Campos, Pablo
Vidal Fontenla, Sonia
Vidal Vázquez, Daniel
Villarejo Da Costa, Tania
Viñas agra, José Vicente
Viñas Pérez, Marta
Viñas Pérez, Patricia
Zabala Pazos, Ana Isabel



                                                                                                   O secretario