Arquivos mensuais: Setembro 2013

BACHARELATO 2013-2014: LISTAXE ALUMNOS ADMITIDOS

LISTAXE ADMITIDOS BACHARELATO 2013-2014

Unha vez rematado todo o proceso de baremación, publicamos a listaxe de alumnos de 1º e 2º bacharelato admitidos para o curso 2013-14.

  Os alumnos admitidos deberán pasar pola secretaría do centro para formalizar a súa matrícula (desde o día 20 ata o 26 de setembro como data máxima).



1º BACHARELATO MAÑÁ

Abilleira Abilleira, Alejandra
Acuña Pazos, Fabio
Álvarez Abonjo, Elena
Alves Rodríguez, David
Amoedo Antas, Ana María
Arís Villaverde, Adrián
Arroyave Contreras, Jessica Johana
Balsa Barreiro, Tania
Baltasar Sánchez, Laura María
Barreira Santiago, Lara
Blanco Ruibal, Rubén Sebastián
Caamaño Iglesias, Cristina
Caamaño Esparza, Eire
Cal Álvarez, Paula
Cao Sobral, Carlota
Casal Curra, Cristian
Dadobe Da Luz, Valeria Dahiana
De Faveri Álvarez, Daniel
Fernández Gómez, Martín
Ferreira González, Carlos Javier
Fontán Aspérez, César
García Carrera, Sergio
García Martínez, Antía
Gómez, Adrián Horacio
Guillén Area, Alejandro
Krumova, Vaska Yordanova
Leste Pérez, Javier
Loira Campelo, Antonio
López Aragón, Jesús
López Viejo, Isaac Eduardo
Lores Lemos, Anusch Ailén
Macenlle Pastoriza, Iván
Martínez González, María
Martínez Juan, María Cecilia
Moa Cota, Sonsoles
Mouriño Sanmartín, Jonathan
Neira Fontenla, Diego
Nores García, Rubén
Otero Areán, Adrián
Otero Rial, Sabela
Oujo Rego, Juan Manuel
Parra Palmadessa, Ayelén
Pazos Rosales, Javier
Perdiz Camiña, Jorge
Pérez Bruno, Sandra
Pita Rodríguez, Cristian
Porto Piñón, Noelia
Pregal Martínez, Andrea
Prol Rodríguez, Christopher
Ramírez Castro, Javier
Rivas Paz, Joaquín
Rosales Catalán, Andrés
Salomón Montes, Paola
Sánchez Alonso, Alejandra Hortensia
Santeliz Rodríguez, Carlos Alfonso
Santomé Paredes, María Belén
Silva Pereira, Manuel
Sobrado Martínez, Gonzalo
Sobral Piñeiro, Yesica
Soto Novegil, Diego
Suárez Montaña, Pablo
Torres Francisco, Jacobo
Troitiño Da Cuña, Nazaret
Velay Losada, Adrián
Viñas Balea, Rubén Darío
1º BACHARELATO TARDE

Ande Ayude, Diego Alejandro
Ares Mosteiro, Mario
Acuña Rubianes, Carlos
Barroso De Dios, Cristian
Besada Martín, Sara
Cadilla Cochón, Nerea
Cal Sobral, Diego
Cavadas Soto Amelia
Ciarloni Villa, Santiago Daniel
Curra Bugallo, Inmaculada Concepción
Davila Fuentes, Rocío
De Jesús Machado, Cristina
Fariña Perdíz, Nadia Gisela
Fraga Quinteiro, Miguel
García Gonçalves, Paula
Gondar Martín, David
Graña Blanco, Andrea
Herranz Cuevas, Luis
Iglesias Pereira, Vanessa
López Meira, José María
Martínez Alonso, Patricia
Martínez Torres, Cristian
Medina, Fabian
Moledo García, Daniel
Nores Peón, José Ángel
Oltra O`Shea, Ignacio
Padín Charlín, Ricardo
Piñón Vázquez, José Ángel
Quinteiro Miranda, Cristina
Rodríguez García, Lorena
Trillo Castro, Isaac
Vidal Vázquez, Daniel


2º BACHARELATO MAÑÁ

Abal Alvariñas, María Eugenia
Abeijón Ares, Natalia
Aboal Regueira, Bárbara
Abreu Castiñeira, David
Acuña Graña, Alba
Acuña Muñoz, Natalia
Aferkou, Karim
Aguín Prieto, Rocío
Albán González, José Ángel
Aldao Braga, Iván
Almeida Fontenla, Juan Carlos
Alonso Andrade, Agar
Álvarez Moreira, Victor
Álvarez Tilve, Juan José
Amorín Torres, María Jesús
Antón Moreira, Nelson
Arén García, Pablo
Argibay Pérez, Alejandra
Arpón Ron, Guillermo
Barros Martínez, Ainoa
Barros Rodríguez, Elisa
Bello Fernández, Estela
Besada Aguete, María José
Besada Otero, Patricia
Blanco Lorenzo, Gonzalo
Bretal García, Brais
Calviño Pérez, Manuel
Cambón Soliño, Fernando
Cambra, Karen Fabiola
Campañó Acuña, Diego
Campelo Santiago, Silvia
Campelo Sobral, Cristian
Canda Rodríguez, Antonio
Carabelos Acuña, Rubén
Carballa Pereira, Elisa
Castellano Carrera, Lucas Rafael
Castro Santos, Lara
Castro Toimil, David
Cimadevila García, Adrián
Ciro Hernández, Jefferson
Cons Bahamonde, Rebeca
Cons Durán, Sonia
Cons Floriani, María Laura
Chamadoira Gaiteiro, Diego
Dacosta Fernández, Samantha
Díaz González, David
Dios Abilleira, Tamara
Dios Couto, Tania
Dios Esperón, Daniel
Diz Costas, Belén
Domínguez Agulla, José Manuel
Domínguez Garabán, Lucía
Durán Piñeiro, Tania
Estévez González, Zaida
Fentanes Mariño, Carlos
Fernández Barbosa, Leticia
Fernández Conde, Ruth
Fernández Fernández, David
Fernández Fernández, Nerea
Fernández Fusco, Rubén
Fernández Rivera, Richard
Fernández Sabarís, Nazaret
Fernández Sánchez, Sofía
Folgada Padín, Silvia
Formoso Peón, Guillerme Ramón
Formoso Peón, María dos Anxos
Fortes Tomé, Tania
Freiría Troncoso, Diana
Fuentes Acuña, Vanessa
García Fraga, Jorge
García Limeres, Marina
García Martinez, Iria
García Salazar, Manuel
García Santomé, Miriam
Garrido Múgica, Rebeca
Garrido Ventín, Sergio
Giménez Solla, Alberto
Gómez Fernández, Sara
Gómez Lorenzo, Nerea
Gómez Tomé, Alexis
Gómez Veiga, Mario
Gontad Lago, Andrea
González Alfonso, Fernando
González Barral, Francisco
González Dios, Jaime Alejandro
González Franco, Montserrat
González Lázaro, Jorge Luis
González Pazos, Santiago
Graña Carbajo, Alba
Gutiérrez Velasco, Mario
Herrera Lorenzo, Alexandro
Iglesias Villaverde, Bernardo
Jamardo Chenlo, Miguel Aitor
Kontrimas, Simas
Lafuente Filgueira, Martín
Lavia Porto, Victoria
Ligero Martínez, Jesús
Loira Reboiras, Alejandro
López Figueiras, Antía
López Solla, Rubén
López Torres, Alejandro
Lorenzo Omil, Itzal
Lores Gómez, Ramón
Losada Argibay, Juan Manuel
Lusquiños Hermida, Sara
Martínez Alvariñas, Lorenzo
Martínez Iglesias, Alba
Martínez Puga, Jacobo
Martínez Quintans, Alana
Martínez Rodríguez, Gonzalo
Martínez Soto, Bryan
Martínez Torres, Diego
Moldes Aguiño, Jesica
Moreira Villa, Brais
Muíños Figueroa, Andrea
Novas Rionda, Pablo
Novo Alfonsín, Laura
Novo Seco, Damián
Noya Hermida, Carlota
Noya Insuela, Tamara
Ocampo Acosta, Ingrid Nathalia
Otero López, Tamara
Otero Rey, Manuel
Outón Pampín, Sara
Pacheco Lorenzo, Lorena
Pardo Ligero, Jorge
Paz Fontán, David
Penedo Gigan, Zaira
Peralta Dasilva, Alejandro
Pérez Chan, Constante
Pérez Méndez, Enrique
Pérez Otero, Sara
Pintos González, Rafael
Piñeiro Castro, Jennifer
Poceiro Huma, Pamela
Ragg, Ainhoa Micaela
Reboiras Gago, Sarai
Recamán Pérez, Ángel
Rey Méndez, Andrea
Rey Rodríguez, Irene
Rivas Carabelos, Eduardo
Rodiño Outeda, Marta
Rodríguez Dorado, Jorge Alberto
Rodríguez Fernández, Pablo
Rodríguez González, Coral
Rodríguez León, José Luis
Roldán Fraga, Darío
Ruibal Lorenzo, Andrés
Salgueiro Bea, Alejandro
Salgueiro McCormack, Xoel
Santana Rodríguez, María Lucía
Santillán Nanin, Micaela
Sarrapio Fariña, José
Sartages Torres, Yavé
Sartal Bringas, Ana
Sieiro Barreiro, Adrián
Silva Garrido, Melania
Sobreira Lorenzo, Sandra
Solla Vilariño, Tamara Rosa
Soutullo Barral, Marta
Tilve García, Ramón
Varela Garriga, Shany
Varela Iglesias, Izar
Varela Leiro, André
Vázquez Pérez, Sergio
Vega Muñíz, Cristian
Vieira Albán, Almudena
Villalba Rodríguez-Hermida, Francisco
Villanueva Iglesias, Manuel
Villaverde Martínez, Andrea
Villaverde Mosteiro, Olivia María


2º BACHARELATO TARDE
Abal Cousido, Emilio
Afonso Pintos, Martín
Agís Romero, Sandra
Aguín Sartages, Rodrigo
Alonso Freire, Tamara
Álvarez Rodríguez, Adrian
Balea Golobardas, Alejandro
Barco Fernández, Borja
Barreiro Abalo, Javier
Betanzos Moure, Tania
Blanco Sánchez, Rubén
Boullosa García, Ángel
Bouzón Bugallo, Elsa María
Brañas Jáudenes, Paula
Cabaleiro García, Mónica
Cal Fernández, Silvia
Calvar Tomé, Carlos
Calviño Melón, Esteban
Camba Vidal, María del Carmen
Campelo Caíño, Diana
Caride Cacheda, Esperanza
Castiñeira Nores, Laura
Castro Mallo, María Camila
Corbacho Nieto, Noelia
Cores López, Olaia
Corredoira Míguez, Natalia
Cousido Hermida, Francisco Javier
Coya Santiago, Isabel
Chu Acosta, Nami Estephani
Dadín Santamaría, Alejandro
De Morais, Gadyel Abnadabe
Deza Vilanova, Rebeca
Díaz Martínez, José Alejandro
Domato Pazos, Francisco José
Domato Yáñez, Marcos
Elgad Elarfaoui, Wafa
Ez Zaari, Asmaa
Fernández Bouzada, Adrián
Fernández Villaverde, Miguel
Ferro Guerra, María
Figueiras Rodríguez, Fátima
Filgueira Sotelino, María Cristina
Follente Rascado, Ramón
Fontán Gómez, Alberto
Freire Viejo, Diger Abraham
Freitas Ferradás, Andrea
Fuentes Conde, Alba
Gallego Cabanelas, Haymanot
Gálvez Sanmartín, Socorro
Gálvez Torrente, Alba
Garay Chantrero, Nicolás
García Aguete, Antonio José
García Bea, José Manuel
Garrido Portela, Lara
Gómez González, Tita
Gondaríz García, Martín
González Lorenzo, Mario
Guimerans Pallares, David
Iglesias Bugallo, Rosa Victoria
Insua López, Rosalía
Jiménez Rodríguez, María Vanesa
Lores Cortizo, Jéssica
Luque Rodríguez, José Francisco
Malvar Pazos, Rubén
Martínez Buitrón, Jhon Faber
Mora Blanco, Alejandro
Moraña Pazos, Rubén
Moura Boullosa, Germán
Mulloni Rodríguez, Tamara
Nogueira González, Amalia
Nores Maneiro, María Esther
Novoa García, Rubén
Ogando Villanueva, David
Outeda Miranda, Iria
Parada Yubero, Luis
Pascual Escalona, Alejandro
Pazos Díaz, Cristina
Pazos Varela, Daniel
Permuy Pita, Ramón
Portela Pousada, Estela María
Pose Freire, Consolo Adriana
Prieto Vallejo, Rosario María
Prol Vidal, Mario
Puime Picos, David
Quilindo Ruíz, Jeffer Alexis
Rey López, María Elena
Rial Viñas, María del Carmen
Ribadulla Ruibal, Ángela
Ríos Lois, Marcos
Rodiño Agulla, Constantino
Rodríguez Quintas, Vicente
Rodríguez Rial, Beatriz
Román Curra, Elora
Sánchez Cobián, José Antonio
Sánchez García, Beatriz
Savin González, María Carmen
Seijo Lorenzo, Yoana
Simón Pérez, Montserrat
Solla Cacabelos, Amalia
Somoza Cornes, Raquel
Souto Garrido, José Francisco
Souto Martínez, Hugo
Suárez Bello, Victoria
Suárez Rodríguez, Roberto
Tobío Muñíz, Valentín José
Tourón Argibay, Patricia
Trigo Núñez, María José
Valdueza Iglesias, Yago
Varela Lareo, Adrian
Vázquez Búa, Gabriel
Vicente Costa, Daniel
Vidal Fontenla, Sonia
Viñas Agra, José Vicente
Viñas Pérez, Marta
Yáñez Navarro, Borja

PRESENTACIÓN E INICIO DE CLASES.


BACHARELATO: Presentación e inicio de clases.

  • A presentación de Bacharelato terá lugar o xoves, 3 de outubro no seguinte horario:
  1. Quenda da mañá –> 11:00 h.
  2. Quenda da tarde –> 17:30 h.
  • O inicio das clases será o venres, 4 de outubro no horario correspondente.



 ESA PRESENCIAL: Presentación e inicio de clases.
  • O martes, 24 de setembro, realizaremos a presentación do curso no seguinte horario:
  1. Quenda da mañá –> 11:00 h.
  2.  Quenda da tarde –> 17:30 h. 
  • As clases comenzarán o mércores 25, no horario correspondente.




    ESA SEMIPRESENCIAL,NIVEL I, NIVEL II, INMIGRANTES e NON REGRADAS: inicio de clases.

    • As clases comenzarán o mércores 25 de setembro, no horario correspondente.
    • Non se realizará presentación previa.